neděle 17. července 2011

Nebankovní půjčky

Hledáte snadné a rychlé půjčky, ale v bance Vám nepůjčí? Vyzkoušejte dostupné nebankovní půjčky bez registru. Kritéria pro získání jsou mírnější a nemusíte předkládat spousty dokladů. V některých případech jsou dokonce tolerovány záznamy v registrech a není zapotřebí ani potvrzení o příjmu.

Výhody nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky bez registru mají spoustu výhod, mezi největší patří především vysoká dostupnost a rychlost vyřízení. Další výhodou nebankovní půjčky je mnohem snadnější a nenáročnější vyřízení než v bance. Při sjednávání nebankovní půjčky po Vás nebankovní společnosti budou vyžadovat méně dokladů, méně potvrzení a budou si Vás méně nebo dokonce vůbec prověřovat v registrech. Nebankovní půjčky jsou mnohdy jedinou šanci na získání financí pro ženy na mateřské dovolené a nezaměstnané, pro které jsou bankovní kritéria jen velmi těžce splnitelné.

Nevýhody nebankovní půjčky

Nevýhodou nebankovních půjček je v některých konkrétních případech vyšší úroková sazba, především u neznámých společností. Ta je přímo úměrná větší dostupnosti půjček a menšími nároky na dokladování. Obecně lze říct, že čím je půjčka dostupnější a nenáročnější na prokazování, tím je úrok vyšší.
Vyšší úrok však není pravidlem, existují nebankovní půjčky s úrokem srovnatelným s půjčkami bankovními. Tyto půjčky jsou poskytovány obecně známými úvěrovými společnostmi.

Žádné komentáře:

Okomentovat