pondělí 5. září 2011

Enerme+ je skvělým startem pro zlepšení Vaší fyzické a psychické pohody

Enerme+ je skvělým startem pro zlepšení Vaší fyzické a psychické pohody Evoluce v bioenergetice, první technologie kovu založená na biorezonanci.
Enerme+ je italský projekt, jehož záměrem je nabízet inovační zařízení na poli nekonvenční medicíny.
Firemní filozofie je založená na klasických a moderních výzkumech tradiční čínské medicíny, homeopatie, fytoterapie a vibračních medicín obecně.
Technologii Enerme+ lze zjednodušeně vysvětlit na principu ladičky. Pokud k sobě přiblížíme dvě ladičky nastavené na stejnou notu nebo frekvenci a jednu z nich aktivujeme, druhá se rovněž rozechvěje a vydá stejný tón (rezonuje). To se pochopitelně nestane, pokud jsou ladičky nastaveny každá na jinou tóninu. Tento princip funguje obdobně v našem těle a je znám jako biorezonance. Ta byla základní myšlenkou při vytváření ENERME + technologie cílené na optimalizaci morfo-energetické rovnováhy lidského těla prostřednictvím biorezonance s informacemi a jemnými frekvencemi přírodního původu.
Enerme+ jsou miniaturní zařízení kruhového tvaru, vyrobena z kovové slitiny 3161 (chirurgická ocel) a vkomponována do specifických módních doplňků nejčastěji v podobě náramků na krk nebo na ruku. V případě energetické nerovnováhy, ať již z emočního či fyzického hlediska (stres, tělesná námaha) Enerme+ pomocí biorezonance dodává tělu takové frekvence, které jsou nezbytné pro znovunastolení celkové pohody.
Rozděluje se do tří základních skupin. Pro nastolení rovnováhy energetického systému, pro zvýšení energie (zlepšení psychické i fyzické pohody) a pro odbourání nežádoucích stavů (nervozity, trémy ...)

Náš TIP!

V internetovém obchodě uveďte do okénka Slevové poukazy kód: 2011 a obdržíte slevu 10%.

Žádné komentáře:

Okomentovat