čtvrtek 13. října 2011

Zuby jako perličky

Toužíte po zářivě bílém úsměvu, který mají snad jen hollywoodské hvězdy? Tak to jste u nás na správné adrese. Dokážeme Vám totiž takové bílé zuby lehce "zařídit". Specializujeme se na bělení zubů pomocí technologie White Pearl. Jedná se o bělení zubů pomocí účinné látky karbamidu peroxidu, látky, kterou používají k dosažení bílých zubů výhradně zubní lékaři. Tato látka je jedinou klinicky ověřenou látkou, která zuby prokazatelně bělí, bez vedlejších účinků. Profesionální bělení zubů White Pearl přenáší bělení ze zubních ordinací do pohodlí Vašeho domova. Při stejném způsobu použití a identické účinné látce dosáhnete techniky ordinačního bělení zubů, avšak s úsporou několika tisíc korun. Při každé objednávce nad 400,- Kč obdržíte zdarma poštovné, video návod a představení produktu, který Vám přiblíží fungování White Pearl. Navíc ke každému nákupu získáte malý dáreček v podobě vzorku našeho jiného, kvalitního produktu. U nás neplatíte balné ani jiné manipulační poplatky.

Účinky technologie White Pearl

White Pearl nejen, že účinně zesvětlí zubní sklovinu, ale fluoridy ji také aktivně chrání. Díky protizánětlivým účinkům jsou i Vaše dásně odolné proti neduhu zvanému parodontóza. Účinky nejsou viditelné za měsíc a delší dobu, ale již po několika použitích a navíc přetrvají až 12 měsíců. Proč používat k dosažení bílých zubů právě White Pearl? Proč používat White Pearl?
Dosáhnete mnohem lepších výsledků, než při bělení zubů na klinice. Tento typ bělení zubů se stal nejprodávanějším v České republice. Na trhu je již přes dvacet let a má desetitisíce zákazníků. White Pearl vyvinuli zubní lékaři a všemožné reference dokazují vysokou účinnost. Vyzkoušejte i Vy jedinečnou technologii bělení zubů White Pearl, nejoblíbenější produkt k bělení zubů v České republice.

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat