sobota 31. března 2012

Kurzy reiki

Součástí kurzu 1. stupně Reiki je zasvěcení, aktivace všech čaker, praktická cvičení práce s čakrami, včetně čištění a čaker a aury, meditace na čištění čaker a ukázky meditačních cvičení, ukázky a praktická cvičení léčení sebe či klienta.
2. stupeň Reiki obnáší další zasvěcení a zesílení energetického potenciálu, práce se symboly a mantrami, posílání energie na dálku, do minulosti, budoucnosti, čištění programů nemocí, vztahových problémů a dalších, čištění duše, vědomé mysli, podvědomí a dalších částí vědomí.
3. stupeň Reiki zahrnuje další zasvěcení a opětovné zesílení potenciálu, magické operace, ukázky čištění, či výměny orgánů, vysvětlení reinkarnace, smyslu života a duchovních zákonů, očista těla na fyzické i energetické úrovni, čištění prostorů, situaci prožitých či budoucích, předání dalších symbolů a práce s nimi, praktické práce při léčení sebe i druhých, prohloubení praxe v léčení a ukázky léčení, příprava na budoucího mistra.
4. stupeň Reiki (Mistr, učitel) obsahuje mistrovské zasvěcení s provedením transformace, vysvětlení práce z pozice mistra, psychologie vedení semináře a ukázky problematiky, nácvik jednotlivých zasvěcení.
www.reiki-centrum.cz 31.3.2012

Reklama LUMAL - www.lumal.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat